مشهد، بلوار فلسطین
+989216834454
مشهد، بلوار فلسطین
+989216834454

پکیج های مدیریت پیج اینستاگرام

مدیریت پیج اینستاگرام

ما در شرکت دیجیتال مارکتینگ مشهد تمام تجربه و تخصص خود را به کار گرفته ایم که بهترین خدمات را به شما ارائه دهیم.

همه ی ما پیج های پربازدید اینستاگرام را دیده ایم؛ پیج هایی که هرروز به عدد فالوور هایشان یک صفر اضافه می‌شود و تعامل پیجشان شگفت انگیز است.

راز رشد این پیج ها چیست؟ بله درست حدس زدید! ادمین اینستاگرام و مدیریت پیج اینستاگرام غول چراغ جادوی پشت پرده است!

یک پیج اینستاگرام موفق نیاز به تدوین استراتژی مناسب برای تولید محتوا دارد تا بتواند محتوای با کیفیت و صد البته جذاب تولید کند؛ البته یک نکته مهم! قطعاً یک نفر با عنوان ادمین از پس گستره ی مسئولیت ها در زمینه مدیریت پیج اینستاگرام بر نمی آید.

پس حالا معضل کجاست؟ جای خالی یک تیم حرفه ای و متعهد که متخصص مدیریت پیج اینستاگرام باشد میان مجموعه شما حس می شود.

مدیریت پیج اینستاگرام
برای اولین بار در مشهد

مدیریت پیج اینستاگرام چیست؟

باید بدانید که برخی کارها مانند مدیریت پیج اینستاگرام نیاز به فردی حرفه‌ای و کاربلد دارد.
مدیریت اصولی پیج اینستاگرام فرایندی است که تنها افراد حرفه‌ای در این زمینه می‌توانند به خوبی آن را انجام دهند.
این افراد می‌توانند با هزینه کمتر، بازخورد بهتری ایجاد کنند و در زمان کوتاه‌تری پیج را به اهدافش که همان فالوور بالاتر است، برسانند.
این یعنی مدیریت زمان موضوع مهمی است.
برای اینکه درک درستی از مدیریت زمان داشته باشید، مقاله پادرو در این باره را بخوانید. همچنین این افراد برای پیج‌های فروش آنلاین بسیار مفید هستند.
این افراد می‌توانند با مهارتی که دارند، فالوورها را ترغیب به خرید بیشتر از پیج کنند یا باعث شوند برند شما بسیار بیشتر از گذشته شناخته شود.

هدف گذاری

اولین نکته‌ای که هر فردی که مدیریت پیج اینستاگرام را بر عهده دارد، باید به آن توجه کند، هدف پیج است. یک مدیر خوب باید برای پیج، نحوه معرفی برند و بسیاری موارد دیگر هدف و برنامه‌ریزی داشته باشد. درست است که برخی از این موارد ممکن است از طرف صاحبان شرکت و پیج‌ها از مدیریت پیج اینستاگرام خواسته شود، اما باز هم مدیر پیج است که باید هدف‌های مناسب را تعیین کند و در راستای رسیدن به آن‌ها گام بردارد.

بررسی و تحلیل داده‌های پیج

میزان بازدید پست، استوری و ویدیو، میزان بازدید در بازه‌های زمانی متفاوت، ساعات پربازدید، میزان افزایش یا کاهش فالوور در بازه‌های زمانی متفاوت و بسیاری موارد دیگر از جمله اطلاعاتی هستند که می‌توان در پیج‌های کاری مشاهده کرد. تحلیل و بررسی درست این اطلاعات به پیشرفت پیج کمک بسیاری می‌کند. به عنوان مثال گذاشتن پست یا استوری در ساعات پربازدید یکی از نکاتی است که باعث می‌شود تا افراد بیشتری شانس دیدن این پست و استوری را در همان ساعات اول داشته باشند.

صبور بودن

شاید صبور بودن را نتوان در میان وظایف مدیریت پیج اینستاگرام دانست. اما از جمله مهارت‌هایی است که یک مدیر پیج به آن نیاز دارد. در بسیاری مواقع کاربران نظرات عجیب و غریبی می‌نویسند، ایرادهای بسیار سخت‌گیرانه می‌گیرند و حتی برخی از کاربران به گردانندگان پیج توهین می‌کنند. برای برخورد با تمام این موارد نیاز است فرد بتواند صبوری خود را حفظ کند. اگر قرار باشد که هر کامنت و پیام روی مدیریت پیج اینستاگرام تأثیر بگذارد، او باید در مدت بسیار کوتاهی کار خود را عوض کند.

برنامه‌ریزی برای محتوا

مهم‌ترین مسئولیت مدیریت پیج اینستاگرام، برنامه‌ریزی مناسب برای تولید و انتشار محتواست. او باید بداند که چه پست‌ها و استوری‌هایی باید تهیه شود. همچنین آن‌ها را در زمان‌های مناسب منتشر کند تا بیشترین بازخورد را داشته باشند. پست‌های مناسبتی، تخفیف‌های دوره‌ای، برگزاری مسابقات و بسیاری موارد دیگر از جمله نکاتی است که او باید در برنامه‌ریزی‌هایی که برای پیچ انجام می‌دهد به آن‌ها توجه کند.

پاسخگویی به مخاطبان

یکی دیگر از وظایف کسانی که به عنوان مدیریت پیج اینستاگرام فعالیت می‌کنند، پاسخگویی به کامنت‌ها و پیام‌های مخاطبان است. مخاطبان زمانی که ببینند نظرات، کامنت‌ها و پیام‌هایشان پاسخ داده نمی‌شود و به آن‌ها بی‌توجهی می‌شود اقدام به آنفالو کردن پیج می‌کنند. همین امر می‌تواند بسیاری از فالوورهایی که پیج می‌توانست داشته باشد را از دست بدهد. به همین دلیل پاسخگویی مناسب به مخاطبان از مهم‌ترین نکاتی است که هر کسی که کار مدیریت پیج اینستاگرام را انجام می‌دهد باید به آن توجه داشته باشد.

تعامل با مخاطبان

تعامل با مخاطبان مانند پرسیدن سؤال در کپشن یا عکس و بسیاری موارد مشابه دیگر باعث می‌شود تا کاربران کامنت بیشتری برای پست‌‌های شما بگذارند. کامنت بیشتر در پست‌ها باعث می‌شود تا پیج در اکسپلورر بیشتر دیده شود و مخاطبان بیشتری پست‌ها را مشاهده کنند. بسیاری از این مخاطبان می‌توانند فالوورهای شما شوند و همین نکته در افزایش فالوور پیج به مدیریت پیج اینستاگرام کمک می‌کند.

تحلیل رقبا

تحلیل و بررسی صحیح، اصولی و دقیق رقبا منافع زیادی برای هر پیج دارد. یکی دیگر از وظایف بسیار مهم مدیریت پیج اینستاگرام، تحلیل و بررسی رقباست. او با بررسی دقیق آن‌ها به نقاط ضعف و قوتشان پی خواهد برد. همین مسئله کمک می‌کند تا متوجه مشکلاتی که رقیبان با آن‌ها مواجه هستند، شود و به دنبال راهکار برای آن‌ها باشد. همچنین می‌داند رقیبانش روی چه نکاتی بیشتر کار کرده‌اند. او می‌تواند بنا به برنامه‌ریزی‌های موجود تصمیم بگیرد که بر این نکات با قدرت بیشتری مانور دهد یا این بخش‌ها را به رقیبان بسپارد و بر بخش‌های دیگری که وجود دارند، تمرکز و قدرت بیشتری داشته باشد.

مدیریت تبلیغات

فردی که کار مدیریت پیج را به صورت حرفه‌ای انجام می‌دهد برای تبلیغات هم برنامه دارد. این تبلیغات شامل تبلیغاتی می‌شود که در ابتدای راه به پیج‌های دیگر می‌سپارد تا پیج خودش بالاتر رود و هم شامل تبلیغاتی می‌شود که در زمان پیشرفت مناسب پیج از مجموعه‌ها و پیج‌های دیگر قبول می‌کند. بودجه‌بندی برای هزینه تبلیغات، عدم قبول تبلیغات نامناسب و صدمه‌زننده به پیج و بسیاری مواد دیگر، نکاتی هستند که مدیریت پیج اینستاگرام باید در خصوص تبلیغات به آن‌ها توجه کند.

انتقاد پذیری

از دیگر نکاتی که هر فردی که سمت مدیریت پیج اینستاگرام را بر عهده دارد باید داشته باشد، روحیه انتقادپذیری است. بسیاری از کاربران ممکن است به برخی از قسمت‌های پیج انتقاد انتقاد داشته باشند و آن را بیان کنند. مدیر باید بتواند این انتقادها را بدون جانب‌داری بررسی کند. بهترین‌ انتقادها را پیدا کند و با برنامه‌ریزی درست آن نکات را به محتوای پیج اضافه نماید.

تولید محتوای اینستاگرام

شاید یکی از مهم‌ترین نکاتی که در خصوص هر پیج باید به آن توجه شود، تولید محتواست. تولید محتوا بخش‌های متفاوتی را شامل می‌شود که فردی که سمت مدیریت پیج اینستاگرام را قبول کرده باید به تمام آن‌ها توجه داشته باشد و بتواند این کارها را انجام دهد. این کارها عبارتند از:

آشنایی با نرم افزارهای گرافیکی

همان‌طور که می‌دانید اینستاگرام پلتفرمی مبتنی بر عکس است. به همین دلیل انتشار عکس‌های مناسب، جذاب و باکیفیت می‌تواند تأثیر بسیار مطلوبی بر پیشرفت پیج بگذارد. در نتیجه افرادی که کار مدیریت پیج اینستاگرام را انجام می‌دهند باید به نرم‌افزارهای گرافیکی مسلط باشند یا حداقل بتوانند به خوبی از آن‌ها استفاده کنند تا پست‌های مورد نظر خود را با بالاترین کیفیت و بهترین شیوه بسازند.

استفاده از هشتگ‌های مناسب

هشتگ‌ها در اینستاگرام مانند یک قیف عمل می‌کنند. قیفی که مخاطبان را به سمت محتوای دلخواهشان هدایت می‌کند. استفاده از هشتگ‌های مناسب، پربازدید، مرتبط با موضوع و در تعداد اصولی می‌تواند باعث شود تا بسیاری از کاربران پس از سرچ موضوع مورد نظر به صفحه شما وارد شوند. این کاربران در صورتی که محتوا و عکس‌های جذاب و کاربردی در پیج داشته باشید شما را فالوو خواهند کرد. این نکته‌ای است که فردی که کار مدیریت پیج اینستاگرام را به صورت حرفه‌ای انجام می‌دهد، بلد است. او می‌داند که به همین سادگی و تنها با استفاده از هشتگ می‌تواند تعداد فالوورهای خود را بالا ببرد.

تولید محتوای یونیک و جذاب

شاید شما هم زمانی که وارد اکسپلور پیج خود می‌شوید با محتواهای یکسان روبه‌رو شده باشید. باید بدانید که یکی از مهم‌ترین وظایفی که بر عهده مدیر پیج اینستاگرام است، تولید محتوایی یونیک، اصولی و جذاب است. این را به خاطر داشته باشید که کپی‌برداری از پیج‌های دیگر علاوه بر این که ممکن است باعث ریزش فالوورها به دلیل استفاده از محتوای تکراری شود، می‌تواند حذف محتوا یا حتی پیج به دلیل کپی رایت را به دنبال داشته باشد. پس باید محتوایی تازه، جدید، خلاقانه و جذاب را برای مخاطبان تولید کنید.
10 دیدگاه
paria

بهترین مدیریت پیج اینستاگرام مشهد رو انجام دادید
واقعا عالی هستید و بی رقیب

کمیل

مدیریت پیج در مشهد رو دست شما نیست و نخواهد بود
مستدام

صدرا امینی

با سلام
من از مجموعه عالی شما در بحث مدیریت پیج اینستاگرام شرکت ما در مشهد نهایت تشکر را دارم
موفق باشید

Hosseini Brothers

درود
آجیل برادران حسینی از مجموعه عالی شما بابت خدمات مدیریت پیج اینستاگرام حرفه ای در مشهد کمال قدردانی را دارد.
به امید موفقیت های بیشتر برای شما

شرکت نان اوران

بهترین و کامل ترین شرکت مدیریت پیج اینستاگرام هستید
از زحمات شما ممنونیم

Aida

خفن ترینیییید

Sajad

کاملترین سایت در مشهد😍🔥

Avina

سلام و عرض ادب
عالی و خسته نباشیدددد💪🏻

یاسمین

بی نظیرید

مجید

اولین سایتی هستید که اینقدر خفنیدددد

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.Required fields are marked *